Business Wieland Hotel

Wielandstr. 8, 40211 Düsseldorf, Německo

  • Až pro 3 hosty
  • Až 20 m²
  • Sprcha bez prahu
  • Ložnice: 1

Business Wieland Hotel má průměrné hodnocení hostů 9/10 (3 220 hodnocení). Ubytování leží 1,13 km od centra. Na místě ubytování nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a parkování.

Business Wieland Hotel je moderní čtyřhvězdičkový hotel v centru Düsseldorfu, který nabízí celkem 34 pokojů. Nachází se na dosah ruky od zastávky tramvaje Pempelforter Strasse, jen 20 metrů daleko, a pouhé dvě minuty tramvají od slavné nákupní ulice Königsallee. Mezi hlavní přednosti patří vlastní kosmetický salon a bezplatné Wi-Fi připojení.

Poloha hotelu umožňuje snadný přístup k dalším významným místům ve městě. Staré město (Altstadt) i nábřeží Rýna jsou vzdáleny asi 20 minut chůze nebo pět minut jízdy tramvají. V těsné blízkosti najdete také restaurace a bary, které jsou dostupné během dvou minut pěšky.

Ubytování tvoří světlé a stylové pokoje vybavené klimatizací s vlastním trezorem, posezením i rozkládací pohovkou. Každý pokoj disponuje plochou TV se satelitními programy Sky, minibarem a pracovní psacím stolem. Koupelny mají vanu nebo sprchu včetně toaletních potřeb zdarma a fénu. Některé pokoje navíc nabízejí balkon s výhledem do zahrady či na město. Součástí standardního vybavení je také Samsung tablet s digitálním concierge systémem pro tipy na zajímavosti v Düsseldorfu.

Hostům je k dispozici snídaňová místnost s bohatými bufetovými snídaněmi a možnost využít pokojovou službu či bar přímo v objektu hotelu. Hotel dále poskytuje recepci otevřenou 24 hodin denně, parkovací garáž i venkovní terasu s venkovním nábytkem. Mezi další služby patří úschova zavazadel, denní úklid pokojů, praní prádla či žehlení na vyžádání.

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~2 127 Kč

Nabídka pokojů

Jednolůžkový pokoj

  • vlastní koupelna
  • výhled do zahrady
  • výhled na město

1 osoba15 m²vlastní koupelna

Business Wieland Hotel - vybavení

  • Bezplatné Wi-Fi
  • Místo pro parkování
  • Klimatizované pokoje
  • Pokoje pro rodiny
  • všechny prostory nekuřácké
  • Přítomnost domácích mazlíčků povolena
  • bar
  • Každodenní úklid

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd Do
OdjezdOd Do

Zvířata

  • Domácí zvířata jsou povolena, avšak může být účtován dodatečný poplatek.
Důležité informace

On the weekends, while check-in is only available as of 15:00, guests are free to store their luggage at the front desk any time.

Hosté, kteří ještě nedovršili věku 18 let, se mohou ubytovat pouze s rodičem nebo zákonným zástupcem.

Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
 

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Business Wieland Hotel“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 15:00 do 23:30. Odhlášení: od 11:30 do 12:00.

Je u objektu „Business Wieland Hotel“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „Business Wieland Hotel“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je Business Wieland Hotel určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 3 hosty.

Nabízí Business Wieland Hotel vybavení pro rodiny?

Na místě je k dispozici vybavení pro rodiny.

Nabízí Business Wieland Hotel bezbariérové vybavení?

Alespoň jedna možnost ubytování má sprchový kout bez prahu.

Kde se nachází Business Wieland Hotel?

Ubytování se nachází ve městě Düsseldorf.

Business Wieland Hotel na mapě: Düsseldorf

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Recenze ubytování Business Wieland Hotel

Průměrné hodnocení z 3 220 recenzí na Booking.com je 9/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

Stephen 02 - 2026
10/10

Paráda. V Business Hotelu jsme přespali jen jednu noc, ale bylo to fakt fajn. Hotel byl čistý, personál skvělej a neskutečně milý. Snídaně měla hodně věcí na výběr a byla chutná. Líbilo se nám to a určitě se sem zase vrátíme.

ℹ) Recenze Business Wieland Hotel nevyjadřují stanovisko duesseldorf-hotels.com.

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10