Fourty Three Luxury Serviced Apartments

Aparthotel

Düsseldorf, NěmeckoTonhallenstraße 16, 40211

Orientační cena za noc pro 2 osoby~11 759 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 5 hostů
  • Až 106 m²
  • Sprcha bez prahu
  • Ložnice: 3

Ceny a dostupnost

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~11 759 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O aparthotelu

V lokalitě Düsseldorf nabízí Fourty Three Luxury Serviced Apartments studia, apartmá, apartmány a pokoje o ploše od 22 do 106 m². Všechny mají vlastní koupelnu a fén. Dále mají všechny kuchyň nebo kuchyňský kout, mikrovlnnou troubu a varnou desku. Nabízejí také kávovar a lednici.

Klimatizace, trezor a televize jsou ve všech studiích, apartmá, apartmánech a pokojích. V některých studiích, apartmá a apartmánech najdete balkon nebo terasu. Některé druhy ubytování mají troubu. Část nabízeného ubytování má výhled na město.

Hosté mohou využívat restauraci. V budově je výtah. „Schloss Jägerhof“ je ve vzdálenosti 530 m od aparthotelu. K místu „Malkasten“ je to 410 m.

Za používání Wi-Fi hosté neplatí. Na místě je k dispozici parkoviště. Recepce funguje nepřetržitě a zavazadla si můžete také nechat v úschovně.

Vzdálenosti k vybraným místům

Theatermuseum640 m vzdušnou čarou
Theater an der Kö700 m
Münster-Therme1,7 km vzdušnou čarou
Ölgangsinsel5 km vzdušnou čarou

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Vyhovuje tento aparthotel vašim potřebám?

Možnosti ubytování

Porovnat pokoje

Porovnejte velikost a vybavení jednotlivých pokojů. Kliknutím na název zobrazíte podrobnosti.

Pokoj nebo apartmánMaximální počet hostůPlochaLožnicePosteleBalkon nebo terasa
Studio222 m²1Extra velká postel (velikosti Super King)-
Studio s balkonem229 m²1Velká manželská postel (velikosti King)Ano
Studio Superior237 m²1Extra velká postel (velikosti Super King)-
Apartmá Standard240 m²1Extra velká postel (velikosti Super King)-
Apartmá Superior350 m²1Extra velká postel (velikosti Super King)-
Zobrazit další (5)Zobrazit méně
Pokoj nebo apartmánMaximální počet hostůPlochaLožnicePosteleBalkon nebo terasa
Apartmá se 2 ložnicemi484 m²2Extra velká postel (velikosti Super King), 2 × Samostatná postelAno
Ateliérový apartmán496 m²22 × Extra velká postel (velikosti Super King)Ano
Apartmán se 3 ložnicemi5106 m²3Extra velká postel (velikosti Super King), 3 × Samostatná postelAno
Apartmán se 2 ložnicemi384 m²2Velká manželská postel (velikosti King), Samostatná postelAno
Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi – bezbariérový229 m²12 × Samostatná postel-

„-“ znamená nepotvrzenou informaci, nikoli chybějící vybavení.

Pomoc s výběrem
Pomoc s výběrem
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Zadejte hlavní požadavky a porovnejte apartmány v ubytování Fourty Three Luxury Serviced Apartments. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat
Praktické otázky před výběrem ubytování

Vybavení v každém ubytování

  • Kuchyň nebo kuchyňský kout
  • Vlastní koupelna
  • klimatizace
  • ručníky
  • fén
  • lednice

Studio

▾

Studio s balkonem

▾

Studio Superior

▾

Apartmá Standard

▾

Apartmá Superior

▾

Apartmá se 2 ložnicemi

▾

Ateliérový apartmán

▾

Apartmán se 3 ložnicemi

▾

Apartmán se 2 ložnicemi

▾

Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi – bezbariérový

▾

Fourty Three Luxury Serviced Apartments - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkoviště v objektu
  • Klimatizace
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Domácí zvířata povolena
  • Restaurace
  • Denní úklid

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod
Odjezddo

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Parkování

Zaparkovat můžete přímo u ubytování.

Děti a přistýlky

Dětská postýlka - pro děti od 0 do 2 let

Přistýlka - pro děti od 0 let

Zvířata

  • Domácí zvířata jsou povolena. Může být účtován poplatek.
Informace ubytování - původní jazyk

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Jazyky
  • arabština
  • německy
  • anglicky
  • perština
  • francouzsky
  • italsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je železniční stanice „Düsseldorf Central Station“ od ubytování „Fourty Three Luxury Serviced Apartments“?

Železniční stanice „Düsseldorf Central Station“ se nachází 840 m vzdušnou čarou od ubytování.

Jak daleko je letiště „Letiště Düsseldorf“ od ubytování „Fourty Three Luxury Serviced Apartments“?

Letiště Düsseldorf se nachází 7 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Průměrné hodnocení z 1 295 recenzí hostů je 8,9/10 . Přečtěte si recenze aparthotelu Fourty Three Luxury Serviced Apartments nebo přidejte vlastní.

Sing02 - 2026
10/10
★★★★★

Fajn zážitek. Krátký pobyt jsme si vážně užili. Pokoj byl hezký a personál příjemný, všechno dobře vyšlo. Poloha super - kousek pěšky od Little Tokyo. Navíc hotel bere i zvířata, což se nám hodilo, protože jsme tu byli s naší kočkou.

ℹ) Recenze Fourty Three Luxury Serviced Apartments nevyjadřují stanovisko duesseldorf-hotels.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Fourty Three Luxury Serviced Apartments - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování 5★ nebo obdobné úrovně

Toto ubytování
~11 759 Kč
Typická cena
~9 712 Kč

Dražší než 6 z 10 ubytování 5★ nebo obdobné úrovně v tomto městě.

Porovnané ubytování 5★ nebo obdobné úrovně: 9

Stejný standard a vybavení

Toto ubytování
~11 759 Kč
Typická cena
~12 975 Kč

Toto ubytování je o 9 % levnější než typická cena této skupiny.

Ubytování 5★ nebo obdobné úrovně s restaurací a s bezbariérovým přístupem: 6

Za podobnou cenu

~9 995 Kč – ~13 523 Kč

  • Porovnaná ubytování 22
  • Lépe hodnocená než toto ubytování 1
  • S bazénem 0
  • Se snídaní 2

Nejlépe hodnocené za tuto cenu

Boutique Hotel Orangerie

9,3/10 ~11 962 Kč

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín. Zahrnujeme oficiální hotelové hvězdičky i odhadovaný standard ubytování.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování. Standard zahrnuje oficiální hotelové hvězdičky (★) i odhadovanou úroveň jiných ubytování (●). Ne každý objekt ve skupině má oficiální hotelovou kategorii.